
Бетон араластырғыш БСЛ-180, 180 л, 700 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БСЛ-180 қуаттылығы 700 Вт сенімді және үнемді бетон араластырғыш жөндеу және құрылыс жұмыстарында пайдалануға арналған. 1 циклде кем дегенде 96 литр жылжымалы қоспа, дымқыл немесе құрғақ ерітінді алынады. Бетон араластырғыш шойыннан жасалған сақинамен және жетекті шкивтің болат ендірілген гильзасымен жабдықталған, бұл оны қарқынды жұмыс істеуге жарамды етеді. Эргономикалық барабанда барлық компоненттер тез араласады, ал дайын ерітіндіде түйіршіктер болмайды. Артықшылықтары: Жабық жетек – оператор жарақаттанудан және күйіп қалудан қорғалған, себебі қозғалтқыш берік пластиктен жасалған қаптамамен жабылған. Сондай-ақ, іске қосу және тоқтату түймелерінде судың түсуіне қарсы қорғаныс бар. Эргономикалық жақтау – болат жақшалар жүктемені бүкіл құрылымға біркелкі бөлуге мүмкіндік береді және бетон араластырғыштың дірілге төзімділігін арттырады. Құрастыру оңай – өндіруші траверсті барабанды бір жинақпен қамтамасыз етеді, сондықтан барабанды орнатуға және шойын сақинаны беріліске қосуға көп уақыт кетпейді. Траверсті рамаға бекіту 360° осьтердің толық жабылуымен жүзеге асырылады, бұл бетон араластырғыштың қызмет ету мерзімін ұзартады және оны ұзақ уақыт пайдалануға мүмкіндік береді. Барабанның еңкеюі – дайын қоспаны түсіру немесе жаңа компоненттерді толтыру үшін резервуарды дұрыс күйде бекіту ыңғайлы. Жөндеуге жарамды бөлшектер – резервуар осінің ең көп жүктелетін жинағы мойынтіректері бар екі "пластинадан" тұрады. Қажет болса, оларды оңай ауыстыруға болады. Тасымалдау оңай – беріктігі жоғары пластиктен жасалған дөңгелектер бетон араластырғыштың қозғалғыштығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 59 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 580 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 810 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.07.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д.ИМ43.В.01791 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ТехИмпорт" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/95472, 95473, 95474, 95475 manual.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.ИМ43.В.01791.pdf |
| _пакеттегі ені | 730 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 59 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 730 x 580 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 180 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 96 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800070326 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

