
Бетон араластырғыш БСЛ-140, 140 л, 500 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаттылығы 500 Вт Сибртех БСЛ-140 сенімді және үнемді бетон араластырғыш шағын және орта нысандар үшін бетон және құрылыс ерітінділерін жылдам араластыру жылдамдығын қамтамасыз етеді. Көлемі 50 литрге дейінгі құрылыс жұмыстарына іргетас құюға, кірпіш қалауға, плиткаларға арналған желім ерітіндісіне немесе құрғақ цементке қоспаны оңай дайындай аласыз. Барабан қалыңдығы 1.2 мм металдан жасалған, оның кеңейтілген пішіні мен берік қалақтары компоненттерді біртекті қоспаға мұқият араластыруды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Қорғаныс қаптамасы – пластикалық корпус жұмыс істеп тұрған қозғалтқышты зақымданудан қорғайды, ал операторды жарақаттанудан және күйіп қалудан қорғайды. Ылғалдан қорғайтын қаптама – басқару түймелері ылғалдан қорғалған, сондықтан бетон араластырғышты жоғары ылғалдылықта бұзылу қаупінсіз пайдалануға болады. Эргономикалық бак – құрастыру торабындағы жүктеме барабанның алмұрт тәрізді пішініне байланысты азаяды, ал мойынтіректердің өздері оңай ауыстырылады, өйткені конструкциясы алмалы-салмалы етіп жасалған. Мықты жақтау – болат жақшалар жұмыс істеп тұрған бетон араластырғыштың тұрақты орналасуын қамтамасыз етеді және тірек тірекке беріктік береді, оның қызмет ету мерзімін арттырады. Ыңғайлы еңкейту механизмі – барабан қажетті қалыпта оңай бекітіледі, бұл компоненттерді тиеуді және дайын қоспаны беруді жеңілдетеді. Сенімді материалдар – шойыннан жасалған тәж және жетекті шкивтің болат төлкесі бетон араластырғышты практикалық және қарқынды пайдалануға төзімді етеді. Жиналмалы құрылым – барабан 2 бөлікке бөлшектелген, сондықтан өнімді сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Үлкейтілген дөңгелектер – диаметрі 20,5 см бетон араластырғышты алаңдағы жағдайларға қарамастан оңай тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 46 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 510 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 750 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.07.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д.ИМ43.В.01791 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ТехИмпорт" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/95472, 95473, 95474, 95475 manual.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.ИМ43.В.01791.pdf |
| _пакеттегі ені | 670 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 46 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 750 x 670 x 510 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 500 Вт |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 140 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 50 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800070302 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

