
Бетон араластырғыш БСЛ-120П, 120 л, 500 Вт, Сибртех полиамидті тәжі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БСЛ-120П тұрмыстық типтегі бетон араластырғыш іргетас құюға, еденді төсеуге, кірпіш пен плиткаларды төсеуге, әрлеу жұмыстарына арналған құрылыс қоспалары мен сылақ ерітінділерін өндіруде тамаша жұмыс істейді. Алмұрт тәрізді барабан және сенімді қалақшалар араластырудың жылдам жылдамдығын қамтамасыз етеді. Дайын ерітіндінің көлемі 46 литр, сыйымдылығы 120 литр.Жақсы илеудің арқасында ерітінді біртекті консистенцияға ие болады, кесектерсіз және резервуар қозғалған кезде төгілмейді. Артықшылықтары: Бетон араластырғыш 220В желісімен жұмыс істейді, сондықтан оны жеке үйде пайдалану ыңғайлы. Болат жақшалар жақтаудың қаттылығын қамтамасыз етеді және жоғары жүктемелер кезінде тұрақтылықты қамтамасыз етеді. Жетек пластик қаптаманың астында орналасқан, бұл оны механикалық зақымданудан қорғайды және оператордың жұмыс істеп тұрған қозғалтқышқа кездейсоқ тиіп кетуіне жол бермейді. Қосу және Өшіру түймелері мөлдір пластиктен жасалған жұмсақ қаптамамен жабылған, сондықтан негізгі жинаққа су мен кір кірмейді. Полимерлі материалдан жасалған тәж шудың төмен деңгейіне байланысты пайдаланушыға қолайсыздық тудырмай, толық резервуардың жүктемесіне төтеп бере алады. Мойынтіректер барабан корпусында екі алынбалы қақпақ арасында орналасқан және қажет болған жағдайда жаңасына оңай ауыстырылуы мүмкін. Оның айналуын қамтамасыз ететін жетекті шкивтің болат төлкесі берік болаттан жасалған, бұл оны тозуға төзімді және сенімді етеді. Барабан ыңғайлы аяқ педальының арқасында орнына бекітіледі, сондықтан тиеу-түсіру процесі қиын болмайды. Траверса мен барабан зауытта құрастырылған бір құрылымды білдіреді. Траверстің рамасына осьтердің толық жабылуымен бекітіледі, бұл бетон араластырғышты максималды жүктемелерге төзімді етеді. Барабанның конструкциясы сақтау орнын үнемдеу және тасымалдауға ыңғайлы болу үшін жиналмалы етіп жасалған. Диаметрі 20.5 см дөңгелектер бетон араластырғыштың маневрлік қабілетін арттырады және операторға оны еш қиындықсыз қажетті жерге жеткізуге көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 38 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 565 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 700 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.07.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д.ИМ43.В.01791 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ТехИмпорт" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/95470, 95471 manual.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.ИМ43.В.01791.pdf |
| _пакеттегі ені | 625 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тәж | полиамидті |
| Брутто салмағы | 38 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 700 x 625 x 565 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 500 Вт |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 120 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 46 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800070296 |
- Бағасы: 71 239 ₸

