
Шағын дөңгелек тістеуік, 125 мм, автоматты қысқыш, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
125 мм автоматты қысқышы бар Matrix Mini PRO 17835 дөңгелек тістеуіктері бөлшектерді ұстауға, ұстауға және жұқа сымды бүгуге көмектеседі. Құралдың шағын өлшемі жету қиын жерлерде жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді, сонымен қатар дәл операцияларды орындауға мүмкіндік береді.Артықшылықтарыавтокөлік қысқышы жұмыс ыңғайлылығын арттырады, өйткені шаршамай бір қолмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Дөңгелек тістеуіктердің ресурсы мен беріктігі жоғары, себебі олар жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған.Екі бөліктен тұратын тұтқаларда резеңке кірістірулер бар, бұл сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.5278 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 203 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 125 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996153902 |
- Бағасы: 2 650 ₸

