
Платипустар Mini, 125 мм, авторазжим, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
125 мм автоматты қысқышы бар Matrix Mini PRO 17836 платипустары монтаждау/бөлшектеу және жөндеу жұмыстарын жүргізген кезде шеберлерге пайдалы болады. Шағын платипустар жету қиын жерлерге оңай енеді, сонымен қатар жұмыстың дәлдігі мен дәлдігін қамтамасыз етеді.Артықшылықтарыавтормен басқарылатын функция бір қолмен жұмыс істеудің ыңғайлылығын қамтамасыз етеді және құралдың ұзақ уақыт жұмыс істеуі кезінде шаршаудың алдын алады.Платипустарды жасауда қолданылатын хром-ванадийлі болат олардың беріктігі мен тозуға төзімділігін арттырады.Екі бөліктен тұратын тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, сондықтан платипустармен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.5278 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 203 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 125 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996153919 |
- Бағасы: 1 792 ₸

