
Бүйір кескіштер Mini, 110 мм, автоматты қысқыш, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бүйір кескіштер Matrix PRO Mini 17832, 110 мм, автоматты қысқышы бар, сымдарды, сымдарды және кабельдерді тістеуге арналған. Миниатюралық конструкция жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Бүйірлік кескіштер тек өз қолдарымен жасаушыларға ғана емес, сонымен қатар желі инженерлеріне, құрылысшыларға және автомеханиктерге де пайдалы. Артықшылықтары Хром-ванадийлі болаттан жасалған жұмыс бөліктерінің конструкциясы бүйірлік кескіштердің тозуға төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Қосымша шынықтырудың арқасында жұмыс жиектерінің қаттылығы 55-62 HRC дейін артады, бұл құралдың механикалық зақымға төзімділігін арттырады. Автоматты қысудың арқасында губкалар қосымша күш жұмсамай-ақ бастапқы орнын алады, бұл жұмыс жылдамдығын арттырады. Бедерлі жабыны бар ыңғайлы екі компонентті тұтқалар қолда сырғып кетпейді және шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.5278 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 203 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996153872 |
- Бағасы: 1 793 ₸

