
Қысқыштар Mini, 120 мм, авторазжим, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 120 мм, автоматты қысқышы бар Matrix PRO Mini 17833 тістеуіктері ұсақ заттармен жұмыс істеуге және жұқа сымдар мен сымдарды тістеуге мүмкіндік береді. Бөлшектердің сенімді бекітілуін қырлы беті бар жақтары қамтамасыз етеді. Құрал автоматты қысқышпен жабдықталғандықтан, жақтарды босату үшін қосымша күш салу қажет емес. Тістеуіктер слесарь, электр қондырғылары, электроника мен тұрмыстық техниканы жөндеу, сондай-ақ тұрмыстық мәселелерді шешу салаларында жоғары дәлдіктегі жұмыстарды орындау үшін қолданылады. Артықшылықтары Құрал хром-ванадий тобындағы беріктігі жоғары болаттан жасалған, бұл оның тозуға төзімділігі мен беріктігін анықтайды. Жұмыс бөліктерінің қаттылығы 55-62 HRC құрайды, сондықтан олар белсенді пайдалану кезінде деформацияланбайды. Екі бөліктен тұратын тұтқалар қолыңыздан сырғып кетпейді, сондықтан тістеуіктер жұмыс істеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.528 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 203 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996153889 |
- Бағасы: 1 795 ₸

