
Mini ұзын тістеуіктері ұзартылған, 150 мм, автоматты қысқыш, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Автокөлік қысқышы бар, ұзындығы 150 мм болатын ұзартылған Matrix Mini PRO 17834 ұзын тістеуіктері монтаждау/бөлшектеу және жөндеу жұмыстары үшін қажет болады, мысалы, тұрмыстық техниканы жөндеу. Олардың көмегімен ұсақ бөлшектерді, сымдарды және сымдарды ұстауға ыңғайлы. Шағын ұзын тістеуіктер жоғары дәлдік пен дәлдікті қажет ететін операцияларды орындауға мүмкіндік береді.Артықшылықтарысынғыштығы мен беріктігі — жұмыс бөлшектері хром-ванадийлі болаттан жасалған.Сенімді тұтқа — екі бөліктен тұратын тұтқаларда сырғанауға қарсы кірістірулер бар.Авторазжим — ұзын тістеуікпен бір қолмен жұмыс істеуге ыңғайлы.Жету қиын жерлерде жұмыс істеу — ұзындығы 150 мм болғандықтан, құрал басқа құралдар жете алмайтын жерлерге оңай енеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.5278 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 223 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996153896 |
- Бағасы: 1 793 ₸

