
Ұзын тістеуік Mini, 125 мм, түзу, автоматты қысқыш, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
125 мм автоматты қысқышы бар Matrix Mini 17830 түзу ұзын тістеуіктері монтаждау/бөлшектеу және жөндеу жұмыстары үшін қажет, мысалы, тұрмыстық техниканы жөндеу. Олардың көмегімен ұсақ бөлшектерді, сымдарды және сымдарды ұстауға ыңғайлы. Шағын ұзын тістеуіктер жоғары дәлдік пен дәлдікті қажет ететін операцияларды орындауға мүмкіндік береді.Артықшылықтарыникельді жабын — жұмыс бөліктері коррозияға ұшырамайды.Жоғары ресурс — қысқыш жақтары мен кесу жиектері қажетті қаттылыққа ие.Сенімді тұтқа — екі бөліктен тұратын тұтқаларда сырғанауға қарсы кірістірулер бар.Ыңғайлы жұмыс — автоматты қысқыштың арқасында ұзын тістеуіктерді бір қолмен ұстауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.5278 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 203 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Ұзындығы | 125 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996153858 |
- Бағасы: 1 790 ₸

