
Геодезиялық рулетка 20 м х 12.5 мм, жабық корпус, болат таспа, бір жақты шкала, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Геодезиялық рулетка Matrix PRO 31280 жабық корпуста, 20 м х 12,5 мм, болат таспамен және бір жақты шкаламен, ашық жерлерде өлшеу жүргізу үшін қолданылады. Корпустың негізгі материалы — тамаша беріктік көрсеткіштері бар поликарбонат, сондықтан соғу және құлау кезінде құрал сынбайды. Рулетка өлшеу таспасын объектіге бекітуге ыңғайлы болу үшін ілмек сақинасымен жабдықталған. Құрылыс жұмыстары, бау-бақша учаскелері мен жолдарды өлшеу, аумақты абаттандыру кезінде пайдалы болады.Артықшылықтары Корпуста термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулер бар, сондықтан ол қолыңыздан сырғып кетпейді.Өлшеу лентасы болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары беріктік пен беріктікпен сипатталады.Планетарлық қайтару механизмінің беріліс коэффициенті 3:1, сондықтан таспа әдеттегі механизмі бар модельдерге қарағанда үш есе жылдам оралады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Таспа материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.396 кг |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 174 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 312-Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ерекшеліктері | екі компонентті корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Таспаның ені | 12.5 мм |
| Штрих-код | 4044996154275 |
- Бағасы: 6 696 ₸

