
Геодезиялық рулетка 30 м х 15 мм, жабық корпус, талшықты талшықты таспа, екі жақты шкала, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix PRO 31271 геодезиялық рулеткасы жабық корпуста, 30 м х 15 мм, талшықты талшықты таспамен және екі жақты шкаламен, ашық жерлерде және құрылыс алаңдарында өлшеу жүргізу кезінде қолданылады. Картографиялық зерттеулер мен ландшафттық дизайнды жасау жұмыстары кезінде пайдалы болады. Резеңке кірістірулері бар поликарбонаттан жасалған екі бөліктен тұратын корпус зақымдануға төзімді және соққылар мен құлаулардан қорықпайды. Ілмек сақина таспаның ұшын қолмен ұстау қажеттілігін болдырмай, бетіне бекітіледі.Артықшылықтарысынғыштығы — талшықты шыны өлшеуіш тор зақымдануға төзімді.Таспаны ораудың жоғары жылдамдығы — рулетка беріліс коэффициенті 3: 1 планетарлық механизммен жабдықталған, бұл әдеттегі механизмдермен салыстырғанда үш есе тиімді.Көрсеткіштерді жылдам алу — өлшемдерді орындауды жеңілдету үшін өлшеуіш таспада екі жақты шкала бар.Пайдалану кезіндегі жайлылық — корпус резеңкеленген және қолыңыздан сырғып кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.556 кг |
| Ұзындығы | 30 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 212 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 312-Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Таспа материалы | шыны талшық |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Ерекшеліктері | екі компонентті корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Таспаның ені | 15 мм |
| Штрих-код | 4044996154251 |
- Бағасы: 5 463 ₸

