
Ересектерге арналған жүннен жасалған қалпақшасы бар қалпақ, өлшемі 56-57, қызыл Ресейлік Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68821 ересектерге арналған жүннен жасалған қалпақ, қызыл түсті, ілгегі бар, өлшемі 56-57, басты суықтан қорғауға арналған. Оңай киіледі, өйткені ол созылатын материалдан жасалған. Жапқыш бас киімнің басына тығызырақ орналасуын қамтамасыз етеді. Бұйым суық мезгілде — серуендеу немесе ашық аспан астында жұмыс істеу кезінде қатып қалмауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Шляпа ұзаққа созылатын жүннен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт тозбайды. Өнім төгілмейді, оңай жуылады және тез кебеді, сондықтан оған күтім жасау оңай. Бас киім тігілген жүн жүнге қарағанда ылғалды 30 есе аз сіңіреді және ылғал мен ауа алмасуды жақсы қамтамасыз етеді, соның арқасында бас терлемейді. Қалпақ дымқыл болған кезде де жылынуды жалғастырады, сондықтан ол суық болмайды. Жүн гипоаллергенді, сондықтан одан жасалған қалпақ денсаулыққа зиянсыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.28 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.09.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АИ77.В.40012 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ұлттық сараптама орталығы " ҒК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АИ77.В.40012.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.23 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.059 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 50 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6880-"Орыс аспабы" бас киімдері |
| Материал | Жүн |
| Ерекшеліктері | қолмен |
| Өлшем | 56-57 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800068651 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

