
Ересектерге арналған жүннен жасалған қалпақ, өлшемі 56-57, қара ресейлік Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ересектерге арналған жүннен тігілген бас киім Сибртех 68802, қара түсті, өлшемі 56-57, суық мезгілде басын жылу жоғалтудан қорғайды. Созылғыш материалдан жасалған, оңай тартылады және тез киіледі. Қақпақ суланса да, ол жылуды сақтауды тоқтатпайды. Қалада және табиғатта, үй-жайдан тыс жерде жұмыс істеу кезінде серуендеуге ыңғайлы. Артықшылықтары Қалпақ берік және гипоаллергенді материалдан - жүннен жасалған, соның арқасында ол ұзақ уақытқа созылады және кез келген пайдаланушыға жарамды. Жүн жақсы жылу оқшаулау қасиеттеріне ие, сондықтан бас киімде суық болмайды. Жүн жүнмен салыстырғанда ылғалды 30 есе аз сіңіреді және тыныс алу қабілеті жоғары, сондықтан бас терлемейді. Бұйым оңай жуылады, төгілмейді және тез кебеді, күрделі күтімді қажет етпейді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 0.35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.28 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.09.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АИ77.В.40012 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ұлттық сараптама орталығы " ҒК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АИ77.В.40012.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.23 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 35 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6880-"Орыс аспабы" бас киімдері |
| Материал | Жүн |
| Өлшем | 56-57 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800068583 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

