
Жартылай комбинезон XL Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 90354 XL өлшемді жартылай комбинезон 185-188 см биіктікке арналған және жұмысшыны механикалық зақымданудан, желден және шаңнан қорғауға арналған. Жылытылатын үй-жайларда немесе жылы мезгілде сыртта қолдануға болады. Құрамында 35% мақта қоспасы бар матадан жасалған, ол ауа алмасуына кедергі жасамайды, сондықтан жартылай комбинезонда жұмыс істеу ыңғайлы. 65%-ға мата полиэстерден тұрады, бұл арнайы киімнің тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. 14 қалтаға құралдар мен қажетті ұсақ-түйектерді салуға болады. Жартылай комбинезон құрылысшыларға, электриктерге, бағбандарға, автосервис қызметкерлеріне, сондай-ақ басқа мамандықтағы жұмысшыларға қажет. Артықшылықтары Серпімді белдік қозғалысты шектемей, денеге ыңғайлы орналасады. Velcro қалталары бар, сондықтан ұялы телефон мен басқа да ұсақ заттар жоғалмайды. Су өткізбейтін арнайы патчтар бүйір қалталарды тозудан қорғайды, жартылай комбинезонның қызмет ету мерзімін ұзартады. Тізе бөлігінде ұзақ тізе жұмысы кезінде пайдаланушыны қорғайтын амортизациялық төсемдерге арналған қалталар қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габариттер | |
| Салмақ | 1.052 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.11.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.16806-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.16806-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 355 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Киім |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 907-Жалпы арнайы киім |
| Қорғаныс қасиеттері | от производственных загрязнений, ветра, мелких ссадин, не значительных механических повреждений |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бел орамасы | 102 см - 106 см |
| Матаның тығыздығы | 280 г/м2 |
| Өлшем | XL 50-52 |
| Өсу | 185 см - 188 см |
| Құрамы | хлопок 35%, полиэстер 65% |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4044996162690 |
- Бағасы: 24 449 ₸

