
Қамыттар, 100 х 4.6 мм, тот баспайтын болат, Сибртех 50 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тот баспайтын болаттан жасалған кабель байламдары аса күрделі жұмыс жағдайларында қолданылады. Олар жоғары температураға, ультракүлгін сәулелерге және жоғары ылғалдылыққа төзімді. Тұтастырғыштың материалы мен конструкциясы жоғары жыртылуға төзімділікті және жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _баптамадағы саны | 50 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Топ | Сантехникалық, пластмасса, металл қамыттар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 455-Пластмасса қысқыштар мен қапсырмалар |
| Қамту диаметрі max | 22 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс температуралары | -80 °С-тан +500 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 4.6 мм |
| Штрих-код | 4044996163291 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

