
Тұтқасы D 1.5 мм, 30 м Matrix бар катушкадағы таңбаланатын нейлон бау
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 30 м және диаметрі 1,5 мм Matrix 84821 тұтқасы бар катушкадағы нейлон таңбалау сымы құрылыс-жөндеу, жер және шаруашылық жұмыстары кезінде пайдалы болады. Үлкен және кіші учаскелерді белгілеуге, әртүрлі құрылымдарды монтаждау, кірпіш қалау және т.б. кезінде түзуліктен ауытқуларды бақылауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Сым тозуға, созылуға, сілтілерге, бояуларға және тұздарға төзімділікті қамтамасыз ететін берік нейлон жіптен жасалған. Ашық сары түстің арқасында сым жарық жеткіліксіз болса да жақсы көрінеді. Шнурды сақтауға және орауға/орауға ыңғайлы болу үшін конструкцияда соққыға төзімді пластиктен жасалған катушка мен эргономикалық тұтқа қарастырылған. Катушкадағы қысқыш тесік сымның кездейсоқ шешілуіне жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.074 кг |
| Ұзындығы | 30 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Диаметрі | 1.5 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996163079 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

