
Талшықты шеңберлер 5 дана, Р 60, 115 х 22 mm Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Талшықты шеңбер Matrix Р60 арт. 73903 талшықты шеңберлерге арналған тірек пластинасымен бірге UHM құрылғысына орнатуға арналған. Ірі түйіршікті абразив Р60 металл, тас және ағаштан жасалған бұйымдарды өрескел өңдеу үшін қолданылады, ескі бояулар мен лактарды, саңылаулар мен дәнекерленген жіктерді, тот пен қажалу іздерін кетіруге көмектеседі. Артықшылықтары Қатты және үшкір түйіршіктері бар электрокорундтан жасалған абразивті жабын тегістеу дөңгелегінің жоғары кесу қабілетін қамтамасыз етеді. Серпімді талшықты негіз жыртылуға төзімді, сондықтан дөңгелек өткір бұрыштар мен дәнекерленген жіктерді өңдеуге жарамды. Фенолды шайыр негізіндегі байлам абразивті түйіршіктердің сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді, сондықтан олар қарқынды жұмыс кезінде де құлап кетпейді. Берік негізінің арқасында талшықты шеңберлердің ресурсы "Velcro" тегістеуіш шеңберлеріне қарағанда 2-3 есе көп. Жинақ ұзаққа созылатын 5 айналымнан тұрады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 11 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 157 мм |
| Қаптамадағы саны | 5 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.05.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-КН.ПФ02.В.22401-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/73901-73922.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.22401-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 122 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.095 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 738-"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 115 мм |
| Түйіршіктілік | P 60 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қону | 22 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Ені | 0.5 мм |
| Штрих-код | 4044996060477 |
- Бағасы: 189 ₸

