
Трикотаж қолғаптар, акрил, қос, маржан, қос манжет Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қос манжетті Сибртех 68688 маржан түсті қос трикотажды акрил қолғаптары қол қауіпсіздігінің жоғары дәрежесін қамтамасыз етеді. Тығыз тоқылған және қос манжеттердің арқасында қолдар сызаттардан, қажалулардан, кірден сенімді қорғалған. Қолғаптар құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу барысында пайдалану үшін оңтайлы. Артықшылықтары Қолғаптар тозуға төзімді жоғары көлемді акрилден жасалған, сондықтан олар сенімділік пен беріктікпен ерекшеленеді. Созылған қолғаптар пішінін ұзақ уақыт сақтайды және қайта-қайта пайдаланғанның өзінде созылмайды. Әмбебаптығына байланысты қолғаптарды Сибртех құрылыс крагтары мен қолғаптарына төсем ретінде пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 72 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Тоқу сыныбы | 8, 10 |
| Жіптердің саны | 9 |
| Материал | Акрил |
| Негіз материалы | Акрил |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 11" |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | коралл |
| Ені | 115 мм |
| Штрих-код | 4606800068194 |
- Бағасы: 383 ₸

