
Металл қысқыштар, MINI 16-18 мм, ені 9 мм, бұрандалы, W4, 2 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл қамыт машиналар мен станоктарда келте құбырларды, шлангтарды бекітуге мүмкіндік береді, әртүрлі инженерлік және көліктік жүйелерде герметикалық қосылыстарды қамтамасыз ету үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max диаметрі | 18 мм |
| Мин диаметрі | 16 мм |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 36 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 18 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.023 кг |
| Бұранда басы | S7 + ойық |
| Топ | Сантехникалық, пластмасса, металл қамыттар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 456-Металл қысқыштар |
| Материал | W4-толығымен тот баспайтын болаттан жасалған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексобасылымы бар пакет |
| Қамыттың ені | 9 мм |
| Штрих-код | 4044996159324 |
- Бағасы: 319 ₸

