
Тұрмыстық электрлік ұзартқыш рулетка, 1,7 м, 3 розетка, 6 А, УХ-6 типті Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық электр ұзартқыш сымы -УХ-6, 1,7 м, 6А типті Сибртех 95902 рулеткасы, 3 розеткасы бар, егер олардың стандартты сымдарының ұзындығы жеткіліксіз болса, тұрмыстық техниканы үй ішінде қосу үшін қолданылады. Рулетканың номиналды ток күші 6А құрайды, сондықтан ұзартқыш сым жалпы қуаты 1200 Вт-тан аспайтын 3 құрылғының бір уақытта жұмыс істеуін қамтамасыз етеді. Ұзартқыш сым үй шаруашылығында пайдалы болады.Артықшылықтарықорпус жанбайтын пластиктен жасалған, яғни электрлік рулетка отқа төзімді.Сым корпустың ішіне оралады және оны пайдалану және сақтау кезінде қыртыстар пайда болмайды.Ұзартқыш сым ықшам және салмағы 165 г, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.165 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 1.7 м |
| Розеткалар саны | 3 |
| Токтың максималды жүктемесі | 1200 Сейсенбі |
| Материал | Пластик |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 6 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 0,5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 20 |
| Сым түрі | ШВВП |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4606800069207 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

