
Тұрмыстық электр ұзартқыш рулетка, 5 м, 3 розетка, 6 А, УХ-6 типті Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр жабдықтарын үй-жай ішінде қашықтықтан электр желісіне қосуға арналған. Барлық ұзартқыш сымдар үш розеткамен жабдықталған. Дизайн ұзартқыш сымды оңай сақтау үшін сымды алып тастауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 5 м |
| Розеткалар саны | 3 |
| Токтың максималды жүктемесі | 1200 Сейсенбі |
| Материал | Пластик |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 6 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 0,5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 20 |
| Сым түрі | ШВВП |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4606800069221 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

