
Электрлік қуат ұзартқышы, 20 м, 1 розетка, КГ 3 х 2,5 мм, 16 А, УХЗ-16 типті, Ресей Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіпқойларға арналған – құрылыс, өнеркәсіп және өндіріс. Кабель механикалық кернеулерге, тозуға және тозуға төзімді. Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін. Розетка тобының дайындау материалы – соққыға төзімді пластик. Шанышқыны дайындау материалы – каучук. Шаңнан, кірден және ылғалдан қорғау – IP44. Жерге тұйықтау контактілері.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 2.24 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 20 м |
| Розеткалар саны | 1 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Материал | Каучук |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | профессиональная |
| Ерекшеліктері | жерге тұйықтау |
| Сым қимасы | 3 х 2,5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 44 |
| Сым түрі | КГ |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800069467 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

