
Электрлік қуат ұзартқышы, 10 м, 2 розетка, КГ 3 х 1,5 мм, 16 А, УХЗ-16 типті, Ресей Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
УХЗ-16 типті Denzel 96020 қуатты электр ұзартқыш сымы, 2 розетка, кабель түрі 3 x 1,5 мм, 16 А ток күшіне есептелген және электр жабдықтарын қуат көзінен 10 м қашықтықта пайдалануға мүмкіндік береді. Мыс кабель 3500 Вт-қа дейінгі жүктемелерге арналған. Қорғаныс қақпақтары розеткаларға шаң мен ылғалдың түсуіне жол бермейді. Жерге қосу контактілері пайдаланушыны электр тогының соғуынан қорғайды. Ұзартқыш сым құрылыста және өндірісте қолданылады.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫКГ типті кабель -40-тан +50 градусқа дейінгі температураға төтеп бере алады және аязды кезеңде икемділігін жоғалтпайды, сондықтан ұзартқыш сымды қыста ашық ауада немесе жылытылмаған бөлмеде пайдалануға болады.Кабельдің қос резеңке қабығы механикалық зақымға, майысуға және абразивтілікке төзімді, бұл ұзартқыш сымның ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.Шанышқы резеңкеден жасалған, бұл оған беріктік береді және электр қауіпсіздігін арттырады.Ұзартқыш сымның IP44 қорғаныс дәрежесі бар, сондықтан оны жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға болады.Розетка тобы соққыға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан механикалық кернеулерге төзімді.Қуат ұзартқышының сипаттамалары қауіпсіздік талаптарына сәйкес келеді, бұл тиісті сертификатпен расталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 1.17 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 10 м |
| Розеткалар саны | 2 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Материал | Каучук |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | профессиональная |
| Ерекшеліктері | жерге тұйықтау |
| Сым қимасы | 3 x 1.5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 44 |
| Сым түрі | КГ |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800069399 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

