
Болат катушкадағы қуат ұзартқышы, КГ 3 х 2,5 мм, 30 м, 4 розетка, 16 А, УХз-16 Denzel түрі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
УХз-16, 16 А типті Denzel 95990 болат катушкасындағы қуат ұзартқышы, қимасы 3х2,5 мм, 4 розеткасы бар КГ типті кабель электр жабдықтарымен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. қуат көзінен 30 м-ге дейінгі қашықтықта. Мыс өткізгіш кабель 3500 Вт-қа дейінгі жүктемелерге төтеп бере алады. КГ типті кабель -40 градустан +50 градусқа дейінгі температураға төзімді, сондықтан ұзартқыш сым құрылыста және өндірісте кәсіби пайдалану үшін жарамды. Розетка тобы пластиктен жасалған, бұл құрылғының салмағын азайтуға мүмкіндік берді — ол 5,1 кг, сондықтан ұзартқыш сымды тасымалдау оңай.Артықшылықтарыэлектрлі илемдеуіш корпусы болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.Катушка ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан коррозияға төзімді.Розеткаларда жерге тұйықтау контактілері бар, ал аша резеңкеден жасалған, бұл пайдаланушыны электр тогының соғуынан қорғайды.Кабельдің қорғаныш резеңке жабыны оның механикалық зақымдануға, тозуға және абразивтік әсерлерге жоғары төзімділігін қамтамасыз етеді.Арнайы қақпақтар розетка розеткаларын шаң мен ылғалдың енуінен қорғайды.Катушкадағы қуат жолағы IP40 қорғаныс дәрежесіне ие, сондықтан диаметрі 1 мм немесе одан жоғары қатты заттардың зақымдалуына төзімді.Ұзартқыш сымның сипаттамалары оның қауіпсіздігін растайтын TR TS 004/2011 талаптарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 395 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 5.1 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 30 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Материал | болат катушка |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | профессиональная |
| Ерекшеліктері | жерге тұйықтау |
| Сым қимасы | 3 х 2,5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 40 |
| Сым түрі | КГ |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | қорап |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800070272 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

