
Электрлік қуат ұзартқышы, 10 м, 1 розетка, КГ 3 х 1,5 мм, 16 А, УХЗ-16 типті, Ресей Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
УХЗ-16,16 А типті Denzel 96030 қуатты электр ұзартқышы, кабель түрі КГ 3 х 1,5 мм, 1 розеткасы бар, 3500 Вт-қа дейінгі жүктемеге есептелген және электр құралын қуат көзінен 10 м-ге дейінгі қашықтықта қосу үшін қолданылады. . КГ типті кабель -40-тан +50 градусқа дейінгі температурада жұмыс сапасын сақтайды, сондықтан ұзартқыш сымды суық мезгілде пайдалануға болады. Розеткада шаң мен ылғалдың контактілерге жетуіне жол бермейтін қорғаныс қақпағы бар. Қуат ұзартқышы құрылыс және өнеркәсіп салаларында сұранысқа ие.Артықшылықтарытозуға төзімділік — қос резеңке қабықшалы мыс өткізгіш кабель зақымдануға, тозуға және тозуға төзімді.Электр қауіпсіздігі — ұзартқыш сымның жерге тұйықталуы бар, ол пайдаланушыны электр тогының соғуынан қорғайды.Механикалық беріктік — розетка тобы соққыға төзімді пластиктен, ал штепсель резеңкеден жасалған.Ылғалдан қорғау — IP44 қорғау дәрежесіне байланысты ұзартқыш сымды жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға болады.Сенімділік — ұзартқыш сымның КО ТР 004/2011 талаптарына сәйкестік сертификаты бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 1 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 10 м |
| Розеткалар саны | 1 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Материал | Каучук |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | профессиональная |
| Ерекшеліктері | жерге тұйықтау |
| Сым қимасы | 3 x 1.5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 44 |
| Сым түрі | КГ |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800069436 |
- Бағасы: 4 172 ₸

