
Болат катушкадағы күштік ұзартқыш, ПВА 3 х 2,5 мм, 30 м, 4 розетка, 16 А, УХз-16 Denzel типті
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 95984 болат катушкасындағы қуат ұзартқышы, 16 А, UHz16, PVA кабелінің түрі, қимасы 3 х 2,5 мм, ұзындығы 30 м, жалпы қуаты 3500 Вт-тан аспайтын жабдықты қосуға болатын 4 розетка бар. Катушка болаттан жасалған, бұл құрылғының жоғары сенімділігін қамтамасыз етеді. Розеткалардың жерге тұйықтау контактілері ток ағып кеткен жағдайда пайдаланушының электр жарақатын алуына жол бермейді. Розетка тобы пластиктен жасалған, ал металл тірек қуыс, бұл өнімнің салмағын азайтады және оның қозғалысын жеңілдетеді. Ұзартқыш сым кәсіби құрылыс жұмыстары үшін пайдаланылады, сонымен қатар өндірістік кәсіпорындарда сұранысқа ие.Артықшылықтарыкабель қос ПВХ қаптамасымен қапталған, сондықтан оның механикалық беріктігі артады.Қорғаныс қақпақтары шаң мен ылғалдың қуат жолағының розеткаларына түсуіне жол бермейді.Болат корпус коррозиядан қорғау үшін ұнтақ эмальмен қапталған, бұл құрылғының қызмет ету мерзімін ұзартады.Ыңғайлы тұтқа кабельді тез ашуға және орауға мүмкіндік береді.Тұтқасы мен шанышқысы резеңкеден жасалған, бұл оларға жоғары дәрежеде электрлік қорғаныс пен тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді.Қуат жолағы IP40 қорғаныс дәрежесіне ие, сондықтан ол ең аз диаметрі 1 мм болатын қатты заттардың механикалық кернеулеріне төзімді.Бұйымның қауіпсіздік талаптарына сәйкестігін растайтын сәйкестік сертификаты бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 395 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 4.3 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 30 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Материал | болат катушка |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | профессиональная |
| Ерекшеліктері | жерге тұйықтау |
| Сым қимасы | 3 х 2,5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 40 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | қорап |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800070210 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

