
Диммері бар браға арналған электр жалғағыш бау, 1.5 м, 120 Вт, қара, V-2 типті Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 96018 қара түсті, ұзындығы 1,5 м, диммері бар, V-2 типті электр қосқыш сымы 120 Вт-қа дейінгі электр құрылғыларына арналған сымды, мысалы, бра, еден шамы, үстел шамын өз бетінше ауыстыруға немесе жөндеуге мүмкіндік береді. Екі ядролы сым икемділікті арттырды, бұл құрылғыларды қосуды жеңілдетеді.Артықшылықтарыдиммер, ол сонымен қатар сөндіргіш ретінде жұмыс істейді, жарықтың қарқындылығын өзгертуге мүмкіндік береді, бұл электр энергиясын тұтынуды азайтуға және бөлмеде жайлы жағдай жасауға көмектеседі.Электр сымының ашасы соққыға төзімді пластиктен жасалған және бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады.Бау ТР КО 004/2011 сәйкестік сертификатына ие, бұл оның өрт қауіпсіздігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қара |
| Размеры | |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 4 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 19 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 11 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 1.5 м |
| Токтың максималды жүктемесі | 120 Сейсенбі |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолданылу саласы | светотехнические приборы |
| Ерекшеліктері | светорегулятор |
| Сым түрі | ШВВП |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800069382 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

