
Электр қосқыш бау, үстел шамына арналған, 2.2 м, 120 Вт, қара, V-1 типті Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 96016 қара түсті, ұзындығы 2,2 м, V-1 типті электр қосқыш сымы үстел шамын және қуаты 120 Вт-қа дейінгі басқа электр құрылғыларын қуат көзіне қосуға мүмкіндік береді. Істен шыққан сымдарды ауыстыруға арналған, тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды.Артықшылықтарыикемді көп ядролы кабельді пайдалану ыңғайлы.Үстел шамына арналған сым ашасы соққыға төзімді пластиктен жасалған және ұзақ уақыт қызмет етеді.Ашасы бар сым жанбайтын материалдардан жасалған және өрт қаупін тудырмайды, бұл КО ТР 004/2011 сәйкестік сертификатын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 4 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 19 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 11 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 2.2 м |
| Токтың максималды жүктемесі | 120 Сейсенбі |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолданылу саласы | светотехнические приборы |
| Сым түрі | ШВВП |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800069368 |
- Бағасы: 377 ₸

