
Ажыратқышы бар браға арналған электр қосқыш бау, 1.7 м, 120 Вт, ақ, V-1 типті Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 96012 қосқышы бар электр қосқыш сымы ақ түсті, ұзындығы 1,7 м, V-1 типті, 120 Вт-қа дейінгі жүктемелерге арналған және үстел шамдарын, шамдарды, еден лампаларын және басқа да тиісті қуатты құрылғыларды электр желісіне қосуға арналған. Иілгіш екі өзекті сым тұрмыстық мақсатта қолдануға ыңғайлы. Сымның көмегімен істен шыққан сымды өз бетінше ауыстыруға болады.АртықшылықтаРысым сымы соққыға төзімді пластиктен жасалған және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Ыңғайлы кілт түріндегі ажыратқыш құрылғыны розеткадан ажыратпай-ақ ток беруді жылдам тоқтатуға мүмкіндік береді.Ажыратқышы бар сым жанбайтын материалдардан жасалған және "Төмен вольтты жабдықтың қауіпсіздігі туралы" ТР КО 004/2011 стандартына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 4 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 19 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 11 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.074 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 1.7 м |
| Токтың максималды жүктемесі | 120 Сейсенбі |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолданылу саласы | светотехнические приборы |
| Ерекшеліктері | ажыратқыш |
| Сым түрі | ШВВП |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4606800069337 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

