
Ағашқа жағуға арналған "Өрнек 1" тұғыры бар электр құрылғысы, қосалқы ине, 5 Сибртех проекциясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш дайындамаларында кескіндер мен өрнектерді жасау үшін тұғыры, 1 қосалқы инесі және 5 проекциясы бар Сибртех "Өрнек 1" 91304 ағаш жағуға арналған электр құрылғысы қолданылады. Қыздырылған дәнекерлеу үтікті қауіпсіз орналастыру үшін ыңғайлы тіреуішпен жабдықталған. Құрылғы ересектер мен 8 жастан асқан балаларға шығармашылықпен айналысу үшін пайдалы. Артықшылықтары Резеңке аяқтарының арқасында корпус жұмыс бетінде сырғып кетпейді. Нихромды ине тез қызады, бұл жұмысқа дайындалу уақытын қысқартады. Корпуста қыздыру температурасын бірқалыпты өзгертуге мүмкіндік беретін реттегіш бар. Құрылғы қосалқы инемен бірге жеткізіледі, сондықтан оны бөлек сатып алудың қажеті жоқ. Жиынтықта 5 сурет шаблоны бар, бұл күйдіруге арналған сюжеттерді таңдауды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.03.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KZ.АЖ58.В.00213-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО Центр "ПрофЭкс" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/913104_913105.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АЖ58.В.00213-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Қыздыру уақыты | 2 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | нихром |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 20 Вт |
| Қыздыру температурасы | 350 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шаншу нысаны | доға тәрізді |
| Штрих-код | 4606800069481 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

