
ПВХ таспалар жинағы 15 мм х 10 м, қара, қаптамада 10 дана, 150 мкм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 88785, 15 мм x 10 м, 150 мкм, 10 дана/қаптамаға арналған қара ПВХ электрлік таспалар жинағы, электрлік жұмыстарды орындау кезінде қолданылады. Әмбебап жабысқақ таспалар тұрмыстық және кәсіби қолдану үшін жарамды. Олардың көмегімен сымдар мен кабельдерді оқшаулауды, қосуды, қорғауды және байлауды жүзеге асыруға, сондай-ақ оларды түсі бойынша таңбалауға болады. Артықшылықтары Таспа жануға бейім емес, бұл қосымша қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Таспаның қалыңдығы 150 мкм электрлік беріктікті қамтамасыз етеді, сондықтан ол 5000 В дейінгі кернеуге төтеп бере алады. Жабысқақ негіз ретінде таспаның жоғары адгезиясын қамтамасыз ететін уытты емес акрил қоспасы қолданылады. Таспа поливинилхлоридтен жасалған, сондықтан ультракүлгін сәулелерден, ылғалдан, майлардан және тұздардан бұзылмайды, тозуға, сілтілік және қышқылдық әсерлерге төзімді. Таспалар оралған қағаз гильзаларды қоршаған ортаға зиян келтірмейтін биологиялық ыдырайтын қалдықтар ретінде жоюға болады. Таспа серпімділік пен жоғары созылу беріктігін біріктіреді. Әрқайсысының ұзындығы 10 м болатын 10 дана ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 10 м |
| Ені | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 61 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 61 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Негізі | ПВХ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | фильм |
| Штрих-код | 4044996162201 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

