
ПВХ жабысқақ таспа, 19 мм х 20 м, сары-жасыл, 150 мкм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 19 мм x 20 м және қалыңдығы 150 мкм Matrix 88783 сары және жасыл ПВХ электр таспасы кез келген түрдегі электр монтаждау жұмыстарында қолданылады. Ол өзінің қолданылуы бойынша әмбебап, сондықтан тұрмыста, құрылыста және өндірісте қажет болады. Таспаның көптеген функционалдық мүмкіндіктері бар: сымдар мен кабельдерді оқшаулау, қосу, қорғау және байлау, түсті таңбалау, монтаждау. Артықшылықтары Таспа поливинилхлоридтен жасалған, сондықтан оның беріктік, серпімділік және созылу беріктігінің оңтайлы қатынасы бар. Оқшаулағыш таспа жануды қолдамайды, бұл оның қауіпсіз жұмысын қамтамасыз етеді, сонымен қатар тозуға, ультракүлгін сәулелерге, ылғалға, майларға, тұздарға, сілтілерге және қышқылдарға төзімді. Қалыңдығы 150 мкм таспа тамаша электр оқшаулау өнімділігімен ерекшеленеді, сондықтан ол 5000 В дейінгі жұмыс кернеуіне төтеп бере алады. Жақсартылған құрамы бар уытты емес акрилді желім таспаның жоғары адгезиясын қамтамасыз етеді. Таспа биологиялық ыдырайтын қағаз жеңінің айналасына оралған. Жұмыстың үлкен көлеміне 20 метр таспа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 20 м |
| Ені | 19 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 76 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 76 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Негізі | ПВХ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | фильм |
| Түсі | сары, жасыл |
| Штрих-код | 4044996162188 |
- Бағасы: 360 ₸

