
Бутадиен-нитрилді каучуктен құйылған трикотаж қолғаптар, крага, L Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 67833 трикотаж қолғаптары, өлшемі L, бутадиен-нитрилді резеңкеден жасалған ілмектері мен құймалары өнеркәсіпте, құрылыста және автожөндеуде қолданылады. Олар алақанның жарақаттануын және химиялық күйіп қалуын болдырмайды. Тұтас бутадиен-нитрилді жабын агрессивті заттардың әсерінен толық герметикалығын және сенімді қорғанысын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Төзімділік — қолғаптардың созылу беріктігі жоғары және тозуға төзімді. Жұмыс кезіндегі жайлылық — негіз жанасуға жағымды мақта матадан жасалған. Бөлшектер мен құралдарды сенімді ұстау — бутадиен-нитрилді жабын бетке қатты адгезияны қамтамасыз етеді. Максималды қорғаныс — үлкейтілген манжеттер білектерді зақымданудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 120 г |
| Материал | Каучук |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.В.00545-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.В.00545-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 255 мм |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | L 8 |
| Жағу түрі | бутадиен-нитрильный каучук |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | белый, синий |
| Ені | 125 мм |
| Штрих-код | 4044996160580 |
- Бағасы: 676 ₸

