
Цилиндрлік тіктеуіш, 600 г, бау 5 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 600 г Matrix 84893 цилиндрлік штангасы 5 м баумен бірге вертикалды басқаруға мүмкіндік береді. Ол үй-жайлардың ішінде және сыртында жұмыстарды жүргізген кезде шеберлерге пайдалы болады. Цилиндр пішініндегі шұңқыр тамаша теңестіруді қамтамасыз етеді. Артық салмақтың арқасында 600 г сыртқы жұмыстар үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Беріктік пен сенімділік — тіктеуіш болаттан жасалған. Коррозиядан қорғау — құрылғының хромдалған корпусы бар. Жұмыстың дәлдігі мен ыңғайлылығы — бау арнайы ілмектің көмегімен ілгекке бекітіледі, бұл оның айналуын азайтады. Жоғары ресурс — үш жіпті нейлоннан тоқылған бау 1 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп бере алады. Шнурдың ұзындығы 5 метр — биік қабырғаларды белгілеуге болады. Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы — бұйым қалтаға оңай сыяды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Сымның ұзындығы | 5 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 620 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Нысан | цилиндрический |
| Штрих-код | 4044996162553 |
- Бағасы: 2 621 ₸

