
Цилиндр тәріздес тіктеуіш, 150 г, бау 5 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 150 г Matrix 84885 цилиндрлік тіктеуіш, 5 м баумен жиынтықталған, вертикалды бақылауды жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Ол үй-жайлардың ішінде және сыртында жұмыстарды жүргізген кезде шеберлерге пайдалы болады. Цилиндр пішініндегі шұңқыр тамаша теңестіруді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Беріктік пен сенімділік — тіктеуіш болаттан жасалған. Коррозиядан қорғау — құрылғының хромдалған корпусы бар. Жұмыстың дәлдігі мен ыңғайлылығы — бау арнайы ілмектің көмегімен ілгекке бекітіледі, бұл оның айналуын азайтады. Жоғары ресурс — үш жіпті нейлоннан тоқылған бау 1 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп бере алады. Шнурдың ұзындығы 5 метр — биік қабырғаларды белгілеуге болады. Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы — бұйым қалтаға оңай сыяды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Сымның ұзындығы | 5 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 18 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 150 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Нысан | цилиндрический |
| Штрих-код | 4044996162447 |
- Бағасы: 802 ₸

