
Гидравликалық жылжымалы домкрат, 2 т, h көтергіш 140-340 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық жылжымалы домкрат Stels 51127, h көтергіштігі 140-340 мм, салмағы 2 тоннаға дейінгі жүктерді көтеруге арналған. Автокөліктерге қызмет көрсету үшін қолданылады. Жүкті 340 мм биіктікке дейін көтереді және көтеру биіктігі 140 мм, сондықтан стандартты клиренсі бар көліктер үшін жарамды. Домкрат ықшам және оны автокөлік иелері өз бетінше пайдалана алады. Артықшылықтары Арматураланған конструкция жабдықтың сенімділігін қамтамасыз етеді. Шамадан тыс жүктеме салдарынан зақымданудан қорғау үшін артық қысымды түсіретін клапан қарастырылған. Домкраттың маневрлігі оны жүктің астына тез түсіруге мүмкіндік береді. Резеңке тірек көлік құралын және домкрат корпусын механикалық зақымданудан қорғайды. 450 x 210 x 150 шағын өлшемдерінің арқасында домкратты көліктің жүксалғышына орналастыруға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 140 мм |
| Көтеру биіктігі | 340 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КН.АУ04.Б.06125 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51127.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/01415-21 (КО СС).pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 9.8 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996162850 |
- Бағасы: 24 440 ₸

