
Тегістеуіш шпатель, әмбебап Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 85838 әмбебап тегістеуіш қалақшасы жіктерді тегістеу үшін пайдалы. Ол силиконды, акрилді, полиуретанды және басқа тығыздағыш материалдармен әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Шпатель бетті сызатпайды, бұл оны қаптау материалдарымен жұмыс істеу үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Әмбебаптығы — шпатель кез келген түрдегі тігістерді пішіндеуге мүмкіндік береді. Орындалу сапасы — бұйым поливинилхлоридтен жасалған, герметик одан оңай тазаланады. Ыңғайлы пішін — шпатель қолда сенімді жатады және сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Шпатели резиновые,пластмассовые |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 858-Резеңке, пластмасса шпательдер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4606800069023 |
- Бағасы: 189 ₸

