
Ратчет механизмі бар қорғаныс дулығасы, Еуропласт, ақ Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Europlast (K-03) үлгісіндегі Sibrtech 89109 ысырма механизмі бар ақ қалпақ басты механикалық зақымданудан және ылғалдан қорғауға арналған. Дулыға өндірісте, құрылыста және жұмысшының қауіпсіздігін қамтамасыз етуді қажет ететін басқа жерлерде қажет. Ратчет басы бекіткіші бас баудың өлшемін 52-ден 62-ге дейін тегіс және дәл реттеуге мүмкіндік береді, бұл дулығаны басыңызға мықтап бекітеді. Артықшылықтары Дулыға төмен қысымды полиэтиленнен жасалған, -30-дан +50 градус Цельсий температурасында жұмыс істей алады. Жұмсақ материалдан жасалған фара таспасы дулығаның маңдайдағы үйкелісі мен қысымын азайтады. Бас бау мен белдіктің 6 бекіту нүктесінің арқасында дулыға мықтап бекітіледі және басынан ұшып кетпейді. Әмбебап ойықтар құлақтарды қорғау үшін құрылыс құлаққаптарын бекітуге мүмкіндік береді. Дулығада бастың желдетілуін қамтамасыз ететін арнайы саңылаулар бар, сондықтан ыстық ауа райында да дулығаны пайдалану ыңғайлы. Қалқа жарқын жарықтан қорғауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 288 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.05.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.СЩ18.В.00124-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГБУ "ВНИИ ТРУДА" Ресейдің Еңбек министрлігі |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.СЩ18.В.00124-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4606800069542 |
- Бағасы: 1 540 ₸

