
Гидравликалық жылжымалы домкрат 2.5 т, бекіткіші бар, Safety Pin, 140-385 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бекіткіші бар Stels Safety Pin 51152 жылжымалы гидравликалық домкрат салмағы 2,5 тоннаға дейінгі жүктерді 385 мм биіктікке көтеруге мүмкіндік береді. Төмен көтерілуіне байланысты 140 мм стандартты клиренсі бар көліктерге техникалық қызмет көрсету үшін қолданылады. Домкрат автокөліктерге өздігінен қызмет көрсету үшін жарамды. Артықшылықтары Тұтқаны 225, 295 және 350 мм биіктіктегі үш позициялы құлыптау жүйесі төтенше жағдайда қосымша тіректерсіз жасауға мүмкіндік береді. Қорғаныс клапаны максималды мүмкін болатын жүк көтергіштігінен асып кеткен жағдайда домкраттың шамадан тыс жүктелуіне және бұзылуына жол бермейді. Ыңғайлы тұтқа домкратты бір жерден екінші жерге тасымалдауға мүмкіндік береді. Тірекке орнатылған резеңке төсем жүкті жақсырақ бекітуге көмектеседі және оны зақымданудан сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 140 мм |
| Көтеру биіктігі | 385 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 545 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КН.АУ04.Б.06125 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51132_51152.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/01415-21 (КО СС).pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 13.9 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 2500 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996162874 |
- Бағасы: 41 160 ₸

