
Арматураланған суарғыш шланг, 3 қабатты, Violet сериясы, 3/4", 15 м Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 15 м және диаметрі 3/4 дюйм болатын күлгін сериялы Palisad 67632 3 қабатты арматураланған суару шлангісі өсімдіктерді қолмен немесе автоматты түрде суаруды ұйымдастыру үшін қолданылады. Ол елде күнделікті қарқынды пайдалануға жарамды, барлық Palisad және Palisad LUXE суару жүйелерімен үйлесімді.Артықшылықтарыөте төзімді полиэфирлі жіп — арматура шлангтың бұралуын және майысуын болдырмайды.Жіптің еңкею бұрышы мен қадамының оңтайлы параметрлері — суару шлангісіне түсетін жүктеме біркелкі бөлінеді.Төзімділік — бұйым жоғары сапалы поливинилхлоридтен (ПВХ) жасалған.Экологиялылық — зиянды заттардың болмауына байланысты поливинилхлорид қоршаған орта үшін қауіпсіз.Иілімділік — шланг иілу жүктемелерінен кейін бастапқы пішінін оңай қайтарады.Полимерлі жабын — бұйым ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 15 м |
| Қабаттар саны | 3 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.4 мм |
| Түсі | Күлгін |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 3.5 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6762-3 қабатты шлангілер Violet |
| Диаметрі | 3/4 дюйм |
| Максималды қысым | 17 бар |
| Материал | ПВХ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Пайдалану температурасы | 0-ден +50 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800067869 |
- Бағасы: 6 335 ₸

