
Баспалдақ 5 сатылы, шағын, болат Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыста қолданылады: үй, бақша, гараж, сондай-ақ коммуналдық және құрылыс қызметі. Тік бұрышты қимасы бар берік болат жақтау. Болат профилінің жоғары сапалы эмальмен қорғаныш жабыны - антрацит түсі. Тұрақты конструкция және жұмыс жағдайында сенімді бекіту. Жоғары қауіпсіздік жолағы, болат баспалдақтар және жұмыс алаңы. Сырғуға қарсы ойығы бар биіктікте ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған кең профильді баспалдақтар. Жоғары биіктікте қауіпсіз жұмыс істеуге арналған берік қауіпсіздік таспасы. Тірек бағыттағыштарының негізіндегі пластикалық бұдырлы ұштықтар жұмыс бетінде сырғып кетуді болдырмайды, еден жабынына зақым келтірмейді. Коррозия сияқты жағымсыз сыртқы әсерлерге төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 6.8 кг |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 87 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1820 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU.НА36.Н05847 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТҰК" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.НА36.Н05847.pdf |
| _пакеттегі ені | 475 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Алаңның биіктігі | 1100 мм |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 1820 х 475 х 90 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 1820 мм |
| Сатылар саны | 5 |
| Жұмыс биіктігі | 2.5 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800064868 |
- Бағасы: 12 674 ₸

