
Тұрмыстық пышақ, көп мақсатты, Сибртех ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш сабы бар Сибртех 78983 пышағы көп мақсатты мақсатқа ие, сондықтан шаруашылықта таптырмайтын болады. Оның көмегімен тығыз материалдарды кесуге болады: былғары, резеңке, линолеум, киіз және т.б. Артықшылықтары Қалақ 30Х13 коррозияға төзімді болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігіне кепілдік береді. Ағаш тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, ал ылғалдан қорғау үшін лакпен қапталған. Салмағы 38 г пышақпен тіпті ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 38 г |
| жүздің ұзындығы | 70 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Жайма материалы | сталь 30Х13 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жайманың қаттылығы | 46-52 HRC |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4606800069498 |
- Бағасы: 597 ₸

