
Шынжырлы таль, 5 т, h көтергіш 3 м, ілгектер арасындағы қашықтық 600 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шынжырлы көтергіш Stels 51948, ілгектер арасындағы қашықтық 600 мм, салмағы 5 тоннадан аспайтын жүктерді 3 м биіктікке көтеруге қабілетті. Оңтайлы беріліс қатынасы бар құрылғы пайдалану процесінде оператордан көп күш жұмсауды қажет етпейді. Бұл өндіріс орындарында, құрылыс алаңдарында, қоймаларда, шеберханаларда, автосервистерде және т.б. тиеу-түсіру жұмыстары кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Қол механизмінің арқасында көтергішті желіге қосудың қажеті жоқ, бұл токтан ажыратылған жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Көтергіш жоғары сапалы көміртекті болаттан, ал жүк тізбегі шыңдалған аспаптық болаттан жасалған, бұл бүкіл құрылымның сенімділігінің кепілі болып табылады. Жүктің өздігінен түсіп кетуіне жол бермеу үшін тежеу механизмі қарастырылған. Құрылғы қарапайым конструкцияға ие: ілгекті аспа және көтергіш және жабық басқару тізбектері бар блок. Ілгектер қауіпсіз жұмыс істеуі үшін соғылған қауіпсіздік ысырмаларымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Көтеру биіктігі | 3 м |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 37.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88682 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51943_51944_51946_51947_51948.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.88682.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | STELS |
| Жүк көтергіштігі | 5000 кг |
| Топ | Тали |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 519-Тали |
| Тізбектің ұзындығы | 2.5 м |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ілгектер арасындағы ең аз арақашықтық | 600 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996156194 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

