
Бензинді қар тазалағыш машина SB 650 E, 6,5 а.к., электр стартері бар, фара Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бензинмен жұмыс істейтін Denzel SB 650 E қар тазалағыш жергілікті аумақты, автотұрақтарды, қонақүйлердің жанындағы жолдарды және басқа да ірі көліктер жете алмайтын жерлерді тазалауға арналған. 6,5 а.к. қозғалтқыш және биіктігі 51 см шелек қарды, соның ішінде үлкен қар үйінділерін тиімді тазалауды қамтамасыз етеді. Шығару қашықтығы 11 м-ге дейін ұлғайтылды, ал бір өтуде өңдеу ені 53 см. Қар тазалағыш өздігінен жүретін түрге жатады, сондықтан ол ауданы 500 м2 болатын үлкен аумақтарды тазалауға жарамды. Мұндай машинаны басқару өте ыңғайлы. Артықшылықтары: Оңтайлы қозғалыс жылдамдығы — 4 алға және бір артқа беріліс кез келген жағдайға оңтайлы қозғалыс жылдамдығын таңдауға және шектеулі кеңістікте маневр жасауға мүмкіндік береді. Қардың шығарылу бағыты мен қашықтығын реттеу пайдалану ыңғайлылығы мен жұмыс процесінің тиімділігін арттырады. Берік металл шнек — машина қатып қалған қарды, қыртысты және ұсақ мұзды оңай тазартады. Терең қысқы протекторы бар 13 дюймдік дөңгелектер Snow Hog тіпті мұзды жолдарда да оңай өтеді және борпылдақ қарда сырғып кетпейді. Электр стартері қозғалтқышты төмен температурада іске қосуға көмектеседі. Отынды айдауға арналған праймер қозғалтқышты іске қосуды жеңілдетеді, бұл әсіресе суық мезгілде өзекті. LED-фара тәуліктің қараңғы уақытында қарды ыңғайлы және қауіпсіз тазалауды қамтамасыз етеді. Ұтқырлық — қар тазалағыш шағын өлшемдері 128 x 54 x 93 см арқасында жету қиын жерлерге өтеді. Zongshen Denzel қозғалтқышы жоғары сапалы құрастырумен, сенімділікпен, тұрақты өнімділікпен және қысқы жағдайларда оңай іске қосылуымен ерекшеленеді. Науаны 190° қашықтықтан бұру, тіпті жұмыс кезінде де шығару бағыттарын өзгертуге мүмкіндік береді. Негізгі басқару элементтері ыңғайлы консольде орналасқан. Күшейтілген L-тәрізді редуктор бекіткіші редуктор мен шнек білігінің бекіткішінің қаттылығын арттырады. Бұранда білігін орнату үшін жабық типті мойынтіректер пайдаланылды, мұндай бекіту жоғары жүктемелер, теріс температуралар және жоғары ылғалдылық жағдайларында ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Қорғаныс сырғымалы шаңғылар шөміштің қатты бетке тиіп кетуіне жол бермейді және оны зақымданудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 630 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 765 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.17850 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Бензиновая қар тазалағыш машина Denzel 97602.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.17850.pdf |
| _пакеттегі ені | 590 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 69 кг |
| Қармау биіктігі | 51 см |
| Қаптамадағы габариттері | 765 x 590 x 630 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 976-Бензинді қар тазалағыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 6.5 л. с. |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қозғалтқыштың көлемі | 196 |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Ерекшеліктері | фарамен бірге |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 1, 4 |
| Қамту ені | 53 қараңыз |
| Штрих-код | 4044996162607 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

