
Телескопиялық гидравликалық шөлмек домкраты, 4 т, h көтергіш 190-480 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 51140 гидравликалық телескопиялық бөтелке домкраты аз жұмыс күшімен салмағы 4 тоннаға дейінгі жүктерді көтеру үшін қолданылады. Телескопиялық механизм көтеру биіктігін 480 мм-ге дейін арттыруды қамтамасыз етеді, ал көтеру биіктігі 190 мм клиренсі жоғары көліктер үшін оңтайлы. Домкратты гаражда автокөлікті өз бетінше жөндеу үшін немесе автосервистегі кәсіби міндеттерді шешу үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары Қауіпсіздік клапаны жүктерді белгіленген нормадан жоғары көтеруге жол бермейді, мұндай қорғаныс домкраттың шамадан тыс жүктелуіне және сынуына жол бермейді. Домкраттың беріктігі мен ұзақ қызмет ету мерзімі болат негіз мен корпус арқылы қамтамасыз етіледі. Кереует пен корпус дәнекерленген — монолитті қосылыс құрылымның сенімділігін арттырады. 4,7 кг домкраттың жеңіл салмағы оны тасымалдауды және көліктің жүксалғышында сақтауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 190 мм |
| Көтеру биіктігі | 480 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 196 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 117.5 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.17799 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51115-51119_51140-51141.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/00834-22 (ССТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 111.5 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 4.7 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 4000 кг |
| Топ | Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 507-Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| Мин. қаптама | 4 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996158600 |
- Бағасы: 24 370 ₸

