
Механикалық бөтелке домкраты, 2 т, h көтергіш 270-485 мм, домкрат, Stels тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Телескопиялық жүк тірегі бар Stels 50105 механикалық бөтелке домкраты салмағы 2 тоннаға дейінгі жүктерді 270-485 мм биіктікке жылдам көтеру және бекіту үшін қолданылады. Бұйым 2 бөліктен тұрады: домкраттың өзі және тұтқасы. Жеңіл салмағы 4,65 кг және ықшам өлшемдері арқасында домкратты тасымалдау оңай, сондықтан ол жолда және гаражда автокөлік жүргізушілері үшін таптырмас көмекші болады. Артықшылықтары Беріктігі жоғары коррозияға төзімді болаттан жасалған домкрат корпусы оның сенімділігін, беріктігін және бұзылудан қорғанысын қамтамасыз етеді. Домкрат қауіпсіздік клапанымен жабдықталған, сондықтан жүкті рұқсат етілгеннен ауыр көтеру мүмкін болмайды. Жинақта жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін үш бөліктен тұратын жаға бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 270 мм |
| Көтеру биіктігі | 485 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АУ04.B.05900 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/50101_50103_50105.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/05480-22 (ССТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 4.65 кг |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Топ | Домкраты винтовые бутылочные |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 501-Бөтелкедегі бұрандалы домкраттар |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996158525 |
- Бағасы: 15 020 ₸

