
Құрама ысырмалы кілттер жинағы, тістер саны 100, СRV, 7 дана, 8-19 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 14859 құрама ысырмалы кілттер жинағы CrV болаттан жасалған 7 құралды қамтиды және диаметрі 8-ден 19 мм-ге дейінгі бұрандалы қосылыстарды орнату және бөлшектеу кезінде қолданылады. Әрбір кілттің мүйізі де, қақпағы да бар, бұл оның функционалдығын арттырады. Қақпақ бөлігінің 12 ішкі беті бар, бұл бекіткіштің басымен жанасу аймағын ұлғайтады және оның деформациялану қаупін азайтады. Кілттер автосервистерде де, автокөліктерді өздігінен жөндеу үшін де қолданылады. Артықшылықтары Құралдар тозуға және жоғары жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз ететін жоғары сапалы хром-ванадий тобындағы болаттан ыстық штамптау әдісімен жасалған. Әрбір кілттің күшейтілген ашық бөлігі айтарлықтай күш жұмсауды қажет ететін бекіткіштерді өңдеуге мүмкіндік береді. Күңгірт жабынның арқасында кілттер майда болса да қолдарынан сырғып кетпейді. Кілттердің ысырма механизмі 100 тіспен жабдықталған, бұл құралдың бірқалыпты жұмыс істеуін қамтамасыз етеді (ратчет қадамы небәрі 3,6 градус) және оны тар кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы етеді. Құралдар DIN неміс стандартына сәйкес келеді, бұл олардың жоғары сапасы мен сенімділігін растайды. TRY ME қаптамасының ашылуы кілттерді сатып алмас бұрын қарап шығуға ғана емес, сонымен қатар олардың сапасы мен функционалдығын тексеруге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 29 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 15 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 1.08 кг |
| Топ | Ысырмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 148-Ысырмалы құрама кілттер |
| Пәндер саны | 7 |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996157764 |
- Бағасы: 26 853 ₸

