
Ысырмалы құрама кілт, 9 мм, тістер саны 100 Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 14847, 9 мм құрама ысырмалы кілт, бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу кезінде қолданылады. Құралдың мүйізі де, қалпақ бөлігі де бар, бұл оның функционалдығын арттырады. Қақпақ бөлігінің 12 ішкі беті бар, бұл бекіткіштің басымен жанасу аймағын ұлғайтады және оның деформациялану қаупін азайтады. Кілт автосервистерде де, автокөліктерді өздігінен жөндеу үшін де қолданылады. Артықшылықтары Құрал тозуға және жоғары жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз ететін жоғары сапалы хром-ванадий тобындағы болаттан ыстық штамптау әдісімен жасалған. Күшейтілген мүйіз бөлігі айтарлықтай күш-жігерді қажет ететін бекіткіштерді өңдеуге мүмкіндік береді. Күңгірт жабынның арқасында кілт майда болса да қолыңыздан сырғып кетпейді. Ратчет механизмі 100 тіспен жабдықталған, бұл құралдың бірқалыпты жұмыс істеуін қамтамасыз етеді (ратчет қадамы небәрі 3,6 градус) және оны тар кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы етеді. Құрал DIN неміс стандартына сәйкес келеді, бұл оның жоғары сапасы мен сенімділігін растайды. TRY ME қаптамасының ашылуы кілтті сатып алмас бұрын қарап шығуға ғана емес, сонымен қатар оның сапасы мен функционалдығын тексеруге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.068 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 251 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 318 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 251 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ысырмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 148-Ысырмалы құрама кілттер |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Өлшем 1 | 9 мм |
| Өлшем 2 | 9 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996157788 |
- Бағасы: 1 808 ₸

