
Қол ара, шынжырлы ара, 1000 мм, қапшық Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 23041 қолмен шынжырлы ара, ұзындығы 1000 м, қаптамасы бар, ағашты көлденең кесуге арналған. Оның 5 TPI тіс қадамы бар, сондықтан ол жылдам кесуді қамтамасыз етеді. Отын дайындау үшін пайдаланылуы мүмкін. Тұтқалар ілгектерге полиэфирлі белдіктермен мықтап бекітілген. Бүктелген кезде ара өте ықшам, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Ара белдікке іліп қоюға болатын қапшық қаптамасымен бірге жеткізіледі. Құрал саяжай учаскесінде, саяхатта, жорықта немесе балық аулауда пайдалы болады. Артықшылықтары Ара серіппелі серіппелі болаттан жасалған, ол динамикалық жүктемелер кезінде оның беріктігі мен серпімділігін қамтамасыз етеді. Тістер қатайтылған, сондықтан құрал жоғары өнімділік ресурсына ие. Коррозиядан қорғау үшін араның бетіне тотыққан жабын жағылады, бұл араның қызмет ету мерзімін ұзартады. Пышақты керу үшін құралдың сенімділігін қамтамасыз ететін берік болат ілгектер қарастырылған. Саусақ асты ойықтары бар пластик тұтқалар қолдарыңызда ыңғайлы орналасады және алақаныңыздан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылық пен қауіпсіздікті арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.285 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.7 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.36 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.37 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 600-Пилы походные |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Болат маркасы | 40-45 HRC |
| Жайманың болат маркасы | 65Ж |
| Тұтқаның материалы | Ударопрочный пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | в чехле |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Тістердің қадамы | 5 TPI |
| Штрих-код | 4044996160955 |
- Бағасы: 3 339 ₸

