
Көбік бетонға арналған темір аралау, 550 мм, Сибртех екі компонентті тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 550 мм қалақшасы бар, екі компонентті тұтқасы бар Sibrtech 23377 темір арасы ұялы бетоннан жасалған шағын блоктарды аралау үшін қолданылады. Жұмыстың жоғары тиімділігіне қадамы 16 мм ірі тістердің және екі жақты қайраудың арқасында қол жеткізіледі. Темір аралау құрылыс жұмыстары кезінде қолданылады. Артықшылықтары Пышақ қалыңдығы 1,2 мм және қаттылығы 45-52 HRC 65 Г серіппелі болаттан жасалған, сондықтан құрал динамикалық жүктемелерге төзімді. Қорғаныш лак жабыны коррозияны болдырмайды, бұл темір араның қызмет ету мерзімін ұзартады. Пышақ тұтқаға 3 бұрандамен бекітілген, бұл құралдың сенімділігін арттырады. Эргономикалық екі компонентті тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.604 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.68 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.29 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 233-Көбікті бетонға, гипсокартонға арналған аралар |
| Ұзындығы | 550 мм |
| Болат маркасы | 45-52 HRC |
| Жайманың болат маркасы | 65Ж |
| Тұтқаның материалы | Ударопрочный пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | пенобетон |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Тістердің қадамы | 2 TPI |
| Штрих-код | 4044996163468 |
- Бағасы: 2 875 ₸

